Navigace

Obsah

Anglické divadlo a archeolaboratoř UP OLomouc

Typ: ostatní
Ve středu 6.3. vyrazili žáci 7. třídy do Olomouce. Nejprve navštívili Universitu Palackého. Žáci měli možnost nahlédnout do několika archeologických laboratoří a seznámit se s běžnou pracovní náplní archeologa. Současně navštívili nádvoří objektu, kde se nachází půdorys - základy kostela sv. Petra.
Exkurze navazovala na předchozí projekt Archeologie Uničovska, který se uskutečnil 12. 12 2018.
Poté se přesunuli do kina Metropol v Olomouci, kde proběhlo divadelní představení s názvem Jack and Joe. Velká část představení se odehrála v anglickém jazyce. Některé části potom proběhly v českém jazyce, aby děti lépe pochopily děj představení. Zaměření na porozumění anglickému textu je důležité pro kontrolu kompetencí získaných v rámci výuky.


Vytvořeno: 20. 3. 2019
Poslední aktualizace: 20. 3. 2019 09:09
Autor: