Navigace

Obsah

Cestopisná přednáška o Madagaskaru

Typ: ostatní
Ve čtvrtek 29.11. se žáci 5. - 9. třídy zúčastnili cestopisné přednášky Kateřiny a Miloše Motani na téma Divoký Madagaskar. Fotografie jsou v sekci Fotoreportáže.

Ve čtvrtek 29.11. se žáci 5. - 9. třídy zúčastnili cestopisné přednášky Kateřiny a Miloše Motani na téma Divoký Madagaskar. V první části přednášky byl promítnut film, který paní Kateřina Motani poutavě komentovala. Ve filmu byly ukázány všechny části Madagaskaru, což je šestý největší ostrov na světě. Žáci se seznámili s jeho polohou, přírodními zajímavostmi, obyvatelstvem a jeho životní úrovní.

V druhé části programu proběhla vědomostní soutěž. Děti odpovídaly na několik otázek. Měly na vybranou vždy se 3 správných možností. Tři vylosovaní soutěžíci, kteří odpověděli správně na všechny otázky, pak obdrželi věcné ceny.


Vytvořeno: 30. 11. 2018
Poslední aktualizace: 7. 12. 2018 08:41
Autor: