Navigace

Obsah

Dýniáda slavnost světel

Typ: ostatní
V pátek 2. 11. připravili členové SRPDŠ oblíbenou dýniádu v zámeckém parku. Fotografie jsou v sekci Fotoreportáže.

Členové SRPDŠ připravili v pátek 2. 11. v zámeckém parku oblíbenou Dýniádu. V úderem 17 hodiny se rozsvítil potemnělý zámecký park velkým množstvím svíček a lucerniček. Pro děti byly připraveny strašidelné úkoly, po jejichž splnění mohl účastník získat odměnu. V tajemném příšeří čekali na odvážlivce strašidelné postavy, které vyžadovaly splnění nejrůznějších úkolů. Splnění úkolu bylo zaznamenáno do hrací karty zvláštní tekutinou připomínající krev. Pro děti i dospělé účastníky bylo připraveno občerstvení ve formě kotlíkového guláše a různých nápojů. V sedm hodin začala  po zhasnutí světel ohňová show, na kterou se všichni těšili.

Celá akce sklidila velice pozitivní ohlasy, zvláště když v letošním roce prálo pobytu venku také mimořádně teplé počasí.


Vytvořeno: 7. 11. 2018
Poslední aktualizace: 7. 11. 2018 13:36
Autor: