Navigace

Obsah

Mezinárodní florbalový turnaj

Typ: ostatní
Žáci 1. stupně reprezentovali školu na mezinárodním florbalovém turnaji v Medlově

Ve čtvrtek 5. října se v medlovské hale uskutečnil v rámci projektu SPOLU - sportujeme mezinárodní florbalový turnaj, kterého se kromě smíšených družstev z Libiny, Paseky, Dlouhé Loučka a Medlova zúčastnilo také na 30 dětí z polského Borowa. Naše družstvo ve složení Petr Vyroubal, Tristan Dang, Jiří Michal, Jakub Pšenica, Nikolas Žoch, Eliška Ticháčková, Nikola Poučová, Nikola Krajcová, Michal Fišr a Martin Ptáčník si vedlo velmi dobře. Porazilo tři soupeřící týmy, nestačilo na družstvo ZŠ Libina a v závěrečném utkání, které přineslo nejdramatičtější florbal, remizovalo se smíšeným týdem Borova s Medlovem. Tato remíza přisoudila našemu družstvu konečné třetí místo, protože mělo o dva góly horší skore nez jejich soupeř. Poděkování patří všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy a předvedené výkony na hřišti.


Vytvořeno: 11. 10. 2017
Poslední aktualizace: 11. 10. 2017 11:27
Autor: