Navigace

Obsah

Projektové dny

Typ: ostatní
Ve dnech 4. a 5. března byly pro žáky 2. stupně připraveny dva projektové dny s lektorkou Ing.Erikou Bednaříkovou z organizace ABATOP. Aktivity byly zaměřeny na prevenci rizikových jevů a na stoleté výroční vzniku ČR.
Šesťáci absolvovali program Když hra není hra jako prevenci školní šikany. Sedmáci se zapojili do programů Moc slov, ve kterém se seznámili se základy komunikace mezi lidmi a Husovi na stopě, ve kterém se seznamovali s osobností Mistra Jana Husa a jeho hodnotovým systémem.
Osmáci pracovali v programu Když nestojí za to pro lásku umírat, který byl zaměřen na prevenci AIDS a pohlavních chorob.
Deváťáci se aktivně zapojili do programů Posedlost jídlem, který byl zaměřen na poruchy příjmu potravy a Staleté kořeny, který byl zaměřen na historii ČR a podporu národního cítění.
Několik fotografií je v sekci Fotoreportáže

Vytvořeno: 20. 3. 2019
Poslední aktualizace: 20. 3. 2019 09:05
Autor: