Navigace

Obsah

Vysazení lípy svobody

Typ: ostatní
Žáci z budovy U Modré hvězdy vysadili ve středu 31. 10. lípu svobody.

Žáci z budovy U Modré hvězdy vysadili ve středu 31. 10. lípu svobody. Celá akce byla zahájena zpěvem státní hymny. Každá třída měla připravené krátké vystoupení pro své spolužáky, prvňáci si vyrobili krásné lipvé koruny, druháci přednesli krátkou báseň, třeťáci zazpívali, čtvrťáci přednesli báseň o vlajce a zapojili se i členové tanečního kroužku. Lípa je vysazena v parčíku před školou. Do kořenů stromu paní učitelky uložily časovou schránku. Pouzdro na ni věnoval škole pan Tužička. Schránka obsahuje Obecní zpravodaj, podpisy dětí a mince. Všichni účastníci doufají, že se lípa ujme a na jaře budeme moci pozorovat její růst.


Vytvořeno: 1. 11. 2018
Poslední aktualizace: 1. 11. 2018 15:03
Autor: