Navigace

Obsah

Beseda o teraristice - 5. + 6. třída

Typ: ostatní
Informace o besedě

Dne 7. června navštívil naši školu pan Rec z kroužku Teraristiky z Vily Terezy v Uničově. Pro žáky páté a šesté třídy byla v rámci předmětu svět práce pořádána beseda s chovatelem, na které se nejen dozvěděli zajímavosti ze života ještěrů a hadů, ale mohli se s nimi seznámit skutečně zblízka. Zájemci o tyto mazlíčky mohou od září navštěvovat kroužek Teraristiky pod Vilou Terezou, kde je podobných živočichů ještě více.Dne 7. června navštívil naši školu pan Rec z kroužku Teraristiky z Vily Terezy v Uničově. Pro žáky páté a šesté třídy byla v rámci předmětu svět práce pořádána beseda s chovatelem, na které se nejen dozvěděli zajímavosti ze života ještěrů a hadů, ale mohli se s nimi seznámit skutečně zblízka. Zájemci o tyto mazlíčky mohou od září navštěvovat kroužek Teraristiky pod Vilou Terezou, kde je podobných živočichů ještě více.

Několik fotografií z akce najdete ve fotoreportážích.


Vytvořeno: 13. 6. 2022
Poslední aktualizace: 13. 6. 2022 08:53
Autor: Mgr. Dušková