Navigace

Obsah

Oslavy 100. výročí české školy v Dlouhé Loučce

Typ: ostatní
V sobotu 8. 6. 2019 se uskutečnily v zámeckém parku oslavy 100. výročí české školy v Dlouhé Loučce.Několik fotografií je v sekci Fotoreportáže.

V sobotu 8. 6. 2019 se uskutečnily v zámeckém parku oslavy 100. výročí české školy v Dlouhé Loučce. Součástí oslav byla malá akademie ZŠ, na které vystoupili žáci naší školy a taneční skupina Styl Dance z Uničova. Pro všechny děti a jejich rodiče byla připravena Pohádková stezka, kterou organizaval SRPDŠ Dlouhá Loučka. Členové SDH Dlouhá Loučka zajistili bohaté občertvení a obec Dlouhá Loučka dojednala další doprovodný kulturní program, ve kterém vystoupily hudební skupiny VSHG, Olympic revival band a večer poté skupina Profil.


Vytvořeno: 10. 6. 2019
Poslední aktualizace: 10. 6. 2019 09:14
Autor: